חדשות ואירועים
מציג 33 עד 39 מתוך 39 נושאים.
« 1 2 3
 הדג נחש במופע התרמה לאישה לאישה

 עמותת "אישה לאישה" על השער של "עכבר העיר"
עמותת "אישה לאישה" על השער של "עכבר העיר" עמותת "אישה לאישה" על השער של "עכבר העיר"

לעיון בכתבה לחצו כאן


 ראיון בתוכנית "עושים סדר" - 2.11.11
מירי בנשלום דור, מנהלת המקלט לנשים מוכות בירושלים וסילביה גליקסברג, ששהתה במקלט בשנת 2009, בראיון עם בן כספית בתוכנית "עושים סדר חדש" - לקראת היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים ולקראת אירוע ההתרמה השנתי של עמותת "אישה לאישה":
 
לצפיה בראיון:הקליקו כאן

 מתנה לאמא
 
כמדי סוף עונה, התקיים במקלט במהלך סוכות "בזאר" בו נמכרו לנשים פריטים רבים במחיר סמלי

הנשים המגיעות למקלט זקוקות פעמים רבות לביגוד. חלקן מגיעות כשהבגדים היחידים שלהן הם אלה שלגופן. לצורך כך אוסף המקלט תרומות של פרטי ביגוד, אותן מארגנות ומסדרות במסירות מתנדבות המנהלות את ה"בוטיק" שבמקלט. כל אישה המגיע למקלט מוזמנת לבוטיק ויכולה לבחור לעצמה ולילדיה בגדים מתאימים.

כמו כן, בסוף כל עונה מתקיים במקלט "בזאר" בו נמכרים פריטים רבים במחיר סמלי, שקל לבגד. ההכנסות מהמכירה מוקדשות לבילוי משותף לנשים.

במכירה שהתקיימה בחג הסוכות, עידן, בן השש, השוהה במקלט עם אמו ואחיותיו הגיע מהסס לדוכן. הוא פנה למתנדבת מארגנת המכירה, והושיט לה את אגרופו הקטן השומר על עשר מטבעות של עשר אגורות כל אחת. "אני רוצה לקנות מתנה לאמא", המתנדבת התגברה על התרגשותה ועזרה לו לבחור. עידן קיפל בקפידה חולצה שבחר לאמא, חולצה יקרה מאין כמוה.


 יום האישה הבינלאומי - 2011
יום האישה הבינלאומי - 2011 יום האישה הבינלאומי - 2011
לכבוד יום האשה הבינלאומי יצאו הנשים ליום כף בים המלח. יום לעצמן.
הילדים נשארו בבית הילדים של המקלט והנשים נהנו מרחצה בים, ממנוחה ומארוחה.התלוו אליהן מנהלת המקלט ושתי עובדות נוספות.

כל החרדות ואי הוודאות לגבי המחר נשארו מאחור. עבור שלוש נשים, היציאה הייתה מלווה בהתרגשות מיוחדת: הייתה זו הפעם הראשונה בה ראו את ים המלח. יונה בת עשרים ואם ליעקב בן השנה שעלתה מתימן כילדה, ברכה בדמעות את ברכת "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה".

ראה מידע נוסף     
 ילדי המקלט מציגים
ילדי המקלט מציגים ילדי המקלט מציגים
תערוכת עבודות פרי יצירתם של ילדי המקלט ליוותה בשנה שעברה (2010)  את אירוע ההתרמה של עמותת "אישה לאישה". בחרנו להעניק במה זו לילדים מתוך רצון להשמיע ברבים את סיפורם ולשתף במשהו מתוך חווית החיים שלהם. כמו אמהותיהם, ילדי המקלט הינם קורבנות לאלימות שחוו (אם במישרין ואם בעקיפין) ושהשפיעה השפעה מכרעת וגורלית על גדילתם.
 
 

ראה מידע נוסף     
 אירוע ההתרמה של עמותת "אישה לאישה"
אירוע ההתרמה של עמותת "אישה לאישה" אירוע ההתרמה של עמותת "אישה לאישה"
מאות הביעו תמיכה בנשים ובילדים השוהים במקלט לנשים מוכות בירושלים.
 
סינמטק ירושלים, 20 בנובמבר, 2009: באווירת חג התכנסו מאות נשים וגברים בבוקר שטוף שמש של יום שישי לאירוע ההתרמה השנתי של עמותת "אישה לאישה". המשותף לכל הבאים היה הרצון להביע תמיכה בנשים ובילדיהן השוהים במקלט לנשים מוכות בירושלים ולצאת יחד באמירה חברתית כנגד גילויי האלימות בחברה.

ראה מידע נוסף     

  
 |  ראשי |  אודות העמותה  |  ידיעון העמותה  |  התנדבות במקלט  |  תרומות  |  חדשות ואירועים  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
עמותת אישה לאישה-המקלט לנשים מוכות בירושלים- www.jerusalemshelter.org.il © כל הזכויות שמורות
עמותת אשה לאשה כתובת: ת.ד 10403, ירושלים 91103
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל