חדשות ואירועים
מציג 1 עד 16 מתוך 28 נושאים.
1 2 »
 אירוע ההתרמה השנתי, נובמבר 2019
במרכז האירוע השנה הופעה של הזמרת, ריקי גל, במופע להקה. ההופעה תתקיים בתיאטרון ירושלים ב-28 בנובמבר, 2019, במעמד פרופסור מונא חורי כסאברי, דיקנית בית הספר לעבודה סוציאלית ולרווחה חברתית באוניברסיטה העברית. את האירוע תלווה קבלת פנים חגיגית. לרכישת כרטיסים לחצו כאן.

 אירוע ההתרמה השנתי, נובמבר 2018
אירוע ההתרמה השנתי, נובמבר 2018 אירוע ההתרמה השנתי, נובמבר 2018
במרכז האירוע השנה קונצרט של מקהלת ברתיני בתוכניתם הייחודית "קרובים במזרח". ההופעה תתקיים בתיאטרון ירושלים ב-12 בנובמבר, 2018, במעמד הסופר, יהודה אטלס. את האירוע תלווה קבלת פנים חגיגית. לרכישת כרטיסים לחצו כאן.

 "המשפחה שלי": ילדים במקלט מציירים את משפחתם
העבודות שלפניכם הן פרי תהליך שליווה הצוות הטיפולי במקלט, שבו התבקשו הילדים לצייר את משפחתם ללא פירוט והנחיות. הציטוטים המובאים נאמרו על ידי הילדים לגננת.
לחצו כאן לצפייה במצגת התערוכה     
ראה מידע נוסף     
 My Family": Children of the Shelter Draw their Families"
The drawings before you were made by youngsters in our Children’s Center. As part of the regular diagnostic processes, the childcare staff asked them to draw their families, giving them no specific guidelines. The accompanying captions are the children’s own words about their drawings.

Click to view presentation     
 כתבה שהתפרסמה ב-Mako לקראת אירוע ההתרמה השנתי של המקלט
כתבה שהתפרסמה ב-Mako  לקראת אירוע ההתרמה השנתי של המקלט כתבה שהתפרסמה ב-Mako  לקראת אירוע ההתרמה השנתי של המקלט "אבא לא חמוד. הוא כל היום רוצה להרביץ לי"
בסוף החודש נציין את יום המאבק באלימות נגד נשים. תערוכה חדשה חושפת את חוויתם הקשה של ילדות וילדים שחיים במשפחות רוויות אלימות, במטרה לשים לזה סוף
לכתבה המלאה לחצו כאן     
 מצוקה קשה במקלטים: "קמפיין MeToo# השאיר בצל את הנשים המוכות"
מצוקה קשה במקלטים: "קמפיין MeToo# השאיר בצל את הנשים המוכות" מצוקה קשה במקלטים: "קמפיין MeToo# השאיר בצל את הנשים המוכות" כתבה שהתפרסמה ב"מעריב" לקראת אירוע ההתרמה השנתי של המקלט.

המקלטים נאבקים על קיומם ונאלצים לפנות לציבור לגיוס תרומות כדי להמשיך לפעול. מנכ"לית "אישה לאישה", שתקיים ביום ראשון ערב התרמה: "לא יכולים להתקיים בלי תרומות"
לכתבה המלאה לחצו כאן     
 חייתי בפחד מאלימות. בעלי היה מסוגל להכול
חייתי בפחד מאלימות. בעלי היה מסוגל להכול חייתי בפחד מאלימות. בעלי היה מסוגל להכול ריאיון שהתפרסם ב-Ynet עם אנה, אישה ששהתה בעבר במקלט.

במשך שנים רבות חיה אנה בפחד מפני בעלה, שהפעיל עליה אלימות כלכלית, נפשית ופיזית. "הוא היה מבודד אותי. לא נתן לי לצאת מהבית ולא היו לי חברים וחברות. הוא גם היה מרביץ לי כשהיה מגיע לארץ. ככה זה אצלו, הוא היה צריך להיות הכול בשבילי - גם אימא ואבא", היא משתפת בריאיון ל-ynet
לכתבה המלאה לחצו כאן     
 "ילדים שנחשפים לאלימות כלפי נשים גם נפגעים"
"ילדים שנחשפים לאלימות כלפי נשים גם נפגעים" "ילדים שנחשפים לאלימות כלפי נשים גם נפגעים" ראיון שהתפרסם ב"כל העיר" עם נעמי שניידרמן, מנכ"לית העמותה, ביום המאבק באלימות נגד נשים, 25.1.2017.

יום המאבק הבינלאומי נגד אלימות כלפי נשים, מצוין היום, שבת, 25.11.17 ברחבי העולם. נעמי שניידרמן, מנכ"לית עמותת "אישה לאישה" בירושלים מדברת על השפעת האלימות נגד נשים על הילדים במשפחה
לכתבה המלאה לחצו כאן     
 אירוע ההתרמה השנתי, דצמבר 2017
אירוע ההתרמה השנתי, דצמבר 2017 אירוע ההתרמה השנתי, דצמבר 2017 במרכז האירוע השנה הופעה של להקת המחול ורטיגו, במופע אחת. אחת ואחת. ההופעה תתקיים בתיאטרון ירושלים ב – 3 בדצמבר,2017, במעמד הרקדנית והכוריאוגרפית רנה שינפלד. את האירוע תלווה קבלת פנים חגיגית. לרכישת כרטיסים לחצו כאן.
 "רסיסי חיים" - חמש נקודות מבט
"הצילומים שלפניכם הם פרי שיתוף פעולה בין עמותת "אישה לאישה", המפעילה את המקלט לנשים מוכות בירושלים, לבין חמש צלמות-מתנדבות והאוצרת נגה ארד-אילון מתיאטרון ירושלים. הצלמות התנדבו להגיע למקלט לאורך תקופה של מספר שבועות, ספגו את אווירת המקום, הכירו את הצוות, את הנשים והילדים, וקלטו במצלמתן רגעים מחייהם. תודתנו מקרב לב לצלמות המתנדבות- ענת גל, ענת דיציאן, רבקה הלל לביאן, כרמלה קיט, ורד שדות"
לצפייה במצגת לחצו כאן
 Fragments of Life - Five Viewpoints
This exhibition is the outcome of a cooperative effort between Woman to Woman and its Shelter for Battered Women in Jerusalem, and a group comprising five photographers and one curator, Noga Arad-Elon of the Jerusalem Theater, which is hosting the exhibition. The photographers visited the Shelter over a period of several weeks, breathed in its unique atmosphere, got to know the women and children and, with their camera lenses, captured instants in the lives of the residents and the staff. Our gratitude goes to the volunteers photographers- Anat Gal, Anat Dizian, Rivka Hille Lavian, Carmela Keet, Vered Sadot.
Click to view presentation
 אירוע ההתרמה השנתי נובמבר 2016
אירוע ההתרמה השנתי נובמבר 2016 אירוע ההתרמה השנתי נובמבר 2016
במרכז האירוע השנה הופעה של האמנים ישראל גוריון ואסף אמדורסקי, אשר יבצעו את שיריהם של להקת הדודאים. ההופעה תתקיים בתיאטרון ירושלים ב – 30 בנובמבר 2016. את האירוע תלווה קבלת פנים חגיגית וכן תערוכת צילומים בשם "רסיסי חיים: חמש נקודות מבט" המתארת את חיי המקלט דרך עדשת המצלמה של חמש צלמות מתנדבות.

 יום המאבק באלימות נגד נשים- 25.11.16
יום המאבק באלימות נגד נשים- 25.11.16 יום המאבק באלימות נגד נשים- 25.11.16
אנו מזמינות אתכם לעיין בכתבה שפורסמה במגזין האינטרנטי "המקום הכי חם בגיהנום", על המקלט.
בכתבה, בין השאר, מספרות נשים אשר שהו בעבר במקלט על שהותן ומעגל האלימות בו הן היו כלואות. 

לצפייה בכתבה - לחץ כאן     
 בְּזֵעַת אַפַּיִךְ- תערוכת כרזות
תערוכת הכרזות "בְּזֵעַת אַפַּיִךְ" מציגה את אתגרי התעסוקה והעצמאות הכלכלית של נשים נפגעות אלימות כפי שהם באים לידי ביטוי בסיפוריהן של שש נשים ששהו במקלט. התערוכה ליוותה את אירוע ההתרמה השנתי של עמותת "אישה לאישה" בנובמבר 2015.
לצפיה בכרזות לחצו כאן     
 ראיון ברשת ב' עם מירי, מנהלת המקלט, וגלינה, אישה ששהתה בעבר במקלט.
בלינק המצורף ניתן להאזין לראיון שערכה אסתי פרז בתכנית "חצי היום"- יומן הצהריים של רשת ב`.
אסתי פרז ערכה את הראיון לציון יום המאבק באלימות נגד נשים. בראיון היא משוחחת עם גלינה- אישה ששהתה בעבר במקלט, ועם מירי בנשלום דור- מנהלת המקלט
 

 "אישה לאישה" בכנסת
עמותת "אישה לאישה" מחבקת את קרן לוי, אימם של ישי ושרה לוי ז"ל, שנרצחו בידי אביהם ביוני 2014. קרן וילדיה שהו איתנו במקלט ובדירת מעבר של העמותה בשנים 2009 - 2010 .

ב – 24.11.14 נשאה קרן דברים בכנסת בדיון מיוחד שיזמה עמותת "אישה לאישה" בוועדה לקידום מעמד האישה כנסת בעקבות מקרה הרצח ולרגל היום הבינלאומי למאבק באלימות כלפי נשים. .
לצפיה בדיון (דבריה של קרן בדקה 14:50, דבריה של מנכ"לית העמותה, נעמי שניידרמן בדקה 39:00).
 

  
 |  ראשי |  אודות העמותה  |  ידיעון העמותה  |  התנדבות במקלט  |  תרומות  |  חדשות ואירועים  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
עמותת אישה לאישה-המקלט לנשים מוכות בירושלים- www.jerusalemshelter.org.il © כל הזכויות שמורות
עמותת אשה לאשה כתובת: ת.ד 10403, ירושלים 91103
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל