חדשות ואירועים
מציג 1 עד 16 מתוך 39 נושאים.
1 2 3 »
 מנכ"לית העמותה בראיון בתוכניתו של רינו צרור, בגלצ
מנכ"לית העמותה, נעמי שניידרמן, בתוכניתו של רינו צרור בגלצ - על המקלטים המלאים, עד פתיחת מסגרת חירומית, על כרוניקה של ועדות והחלטות - כשבפועל האלימות נגד נשים ממשיכה להיות מגפה, ועל העיסוק המתמיד ביום שאחרי, ובאפשרות של העמותה לתת מענה מעבר למענה החירומי: באיכות, במשך הזמן ובכלים שהעמותה יכולה להעניק לנשים ולילדים המגיעים למקלט. (דקה 17:25). לחצו להאזנה
 

 מנכ"לית העמותה בריאיון אצל ליאת רגב ברשת ב'

נעמי שניידרמן, מנכ"לית העמותה, התראיינה אצל ליאת רגב בתוכנית "סדר יום עם קרן נויבך" ברשת ב`. היא דיברה על כך שכדי לעמוד בסטנדרטים שיאפשרו את תוכניות הטיפול והשיקום, המבוססות על מודלים מוכחים בני עשרות שנים, העמותה נסמכת, ומוכרחה לסמוך, על תרומות, המהוות כמחצית מתקציבה. המציאות הזאת, שבה תקציבים וכספים נתונים לויכוח, משדרת עד כמה נושא האלימות במשפחה לא נמצא בסדר עדיפות ממשלתית. היום, בצל העלייה בדיווחים על מקרי אלימות במשפחה, אנחנו פוגשים את המחיר הכבד של חוסר ההתגייסות הממשלתית למתן שירותים שאין בכלל ויכוח על הנחיצות שלהם. להאזנה (דקה 23:35)


 מנכ"לית העמותה בפודקאסט "חיות כיס" של ערוץ "כאן"

נעמי שניידרמן, מנכ"לית העמותה, השתתפה בפודקאסט "חיות כיס" של ערוץ כאן בנושא 250 מיליון ש"ח שיועדו לתוכנית ממשלתית למניעת אלימות במשפחה - ונעלמו. היא נתנה הצצה אל החיים במקלט, והסבירה שכדי לעמוד בתנאי משרד הרווחה להפעלת המקלט וכדי לספק ולנשים ולידיהן את המענה לו הם זקוקים כדי להשתקם ולהתנתק ממעגל האלימות במשפחה היא חייבת לגייס כסף מבחוץ. תקציב הממשלה פשוט אינו מספיק. לחצו להאזנה (דקה 9:30 ולקראת סוף התוכנית)


 מנכ"לית העמותה בריאיון בתוכניתה של טלי ליפקין שחק בגלי צה"ל
נעמי שניידרמן, מנכ"לית העמותה, בראיון אצל טלי ליפקין-שחק, בתוכנית "פ.א. פגישה אישית בימי קורונה", בגלי צה"ל: המגיפה הנוראית של אלימות במשפחה דורשת טיפול ומענה תקציבי הולם ברמה המערכתית. להאזנה לריאיון (23/5/20 דקה 64:37 - יש ללחוץ על לחצן "נגן" כדי להפעיל את הריאיון המלא)

 מנכ"לית העמותה במאמר בעיתון "הארץ"
מנכ"לית העמותה, נעמי שניידרמן, מאתגרת את השיח הרווח בציבור כלפי מקלטים לנשים מוכות במאמר לעיתון "הארץ": מקלטים אינם ארץ גזירה או אלטרנטיבה אחרונה: המקלטים הם בתים משקמים ומעצימים המאפשרים לנשים ולידיהן - לפעמים לראשונה בחייהם - לחיות בתנאים של כבוד, רווחה, ולקבל את הכלים להתנתק מהגורם שפגע בהם. תוכניות הטיפול מעניקות לנשים תחושה ברורה של מוגנות פיזית, כלכלית ורגשית - שבלעדיה לא יתכן שיקום. בעיית האלימות במשפחה היא בהחלט מורכבת וראויה למענים שונים, אך אסור להישאב לעמדה המבטלת עשייה מוכחת של שנים. המחויבות שלנו היא לנשים, הזקוקות למקלט כדי לבנות מחדש את חייהן, ולילדיהן - הנשים והגברים של מחר. למאמר
 

 משבר הקורונה: מנכ"לית העמותה בריאיון בתוכניתה של קרן נויבך ברשת ב'
משבר הקורונה: מנכ"לית העמותה, נעמי שניידרמן, התראיינה לתוכנית "סדר יום עם קרן נויבך" ברשת ב`. בריאיון היא שפכה אור על מצבן של נשים נפגעות אלימות בצל משבר הקורונה, ועל האתגרים והקשיים איתם נאלץ להתמודד הצוות המקצועי של המקלט בכדי לתת מענה לנשים שנמלטו על נפשן, ובתוך כך למצוא פתרון לשאלה - איך ניתן לחזק ולחבק כאשר צריך לשמור על ריחוק למען בריאות הכלל? להאזנה (דקה 48:48)
 

 "אישה לאישה" משתתפת לראשונה במרתון ירושלים - 20.03.2020
"אישה לאישה" משתתפת לראשונה במרתון ירושלים - 20.03.2020 "אישה לאישה" משתתפת לראשונה במרתון ירושלים - 20.03.2020
עמותת "אישה לאישה" משתתפת השנה לראשונה במרתון ירושלים, שיתקיים ב-20.03.20.
הצטרפו אלינו למאמץ:
לחצו לפרטים על ריצה למען העמותה.
לחצו לתרומה לקמפיין המרתון. 
מחכות לרוץ אתכם!

 מנכ"לית העמותה בריאיון בתוכניתה של קרן נויבך ברשת ב'
לרגל יום המאבק באלימות כלפי נשים, התראיינה נעמי שניידרמן, מנכ"לית העמותה, בתוכניתה של קרן נויבך ברשת ב`היא קוראת לנשים לבקש את העזרה לה הן זקוקות - לאף אחת לא מגיע לחיות במערכת יחסים אלימה! עם כל הקושי שבעזיבת המוכר, המקלט הוא מקום שבו ניתן לקבל כוחות, מקום מעצים.
חשוב לזכור בכל יום - ולא רק ביום המאבק באלימות כלפי נשים - תופעת האלימות במשפחה היא לא רק בעיה של נשים - היא בעיה של כולנו. להאזנה (דקה 13:08)

 מנכ"לית העמותה בריאיון בתוכניתו של עודד בן עמי
נעמי שניידרמן, מנכל"ית העמותה, התראיינה בתכניתו של עודד בן עמי, לרגל ציון יום המאבק באלימות נגד נשים ובעיית העברת התקציבים למקלטים לנשים מוכות. לצפייה

 מנהלת המקלט, לשעבר, בריאיון לערוץ 13
לרגל יום המאבק באלימות נגד נשים, התארחנו בתכנית הבוקר "פותחים יום". דנה (שם בדוי) ששהתה אצלנו במקלט, שיתפה בסיפורה המרגש. לצפייה

 מנכ"לית העמותה בריאיון לרשת ב'
נעמי שניידרמן, מנכ"לית העמותה, בריאיון ברשת ב`: יש ליישם את החוקים למען נשות המקלטים וחובה ליצור תיאום בתוך מערכת הרווחה, שיאפשר טיפול מהשורש בבעיות חברתיות - כך ניתן לנשים ולילדיהן את המענים להם הם זקוקים ונמנע את הרצח הבא. לחצו להאזנה (דקה: 18:55)

 אירוע ההתרמה השנתי, נובמבר 2019
במרכז האירוע השנה הופעה של הזמרת, ריקי גל, במופע להקה. ההופעה תתקיים בתיאטרון ירושלים ב-28 בנובמבר, 2019, במעמד פרופסור מונא חורי כסאברי, דיקנית בית הספר לעבודה סוציאלית ולרווחה חברתית באוניברסיטה העברית. את האירוע תלווה קבלת פנים חגיגית. לרכישת כרטיסים לחצו כאן.

 אירוע ההתרמה השנתי, נובמבר 2018
אירוע ההתרמה השנתי, נובמבר 2018 אירוע ההתרמה השנתי, נובמבר 2018
במרכז האירוע השנה קונצרט של מקהלת ברתיני בתוכניתם הייחודית "קרובים במזרח". ההופעה תתקיים בתיאטרון ירושלים ב-12 בנובמבר, 2018, במעמד הסופר, יהודה אטלס. את האירוע תלווה קבלת פנים חגיגית. לרכישת כרטיסים לחצו כאן.

 "המשפחה שלי": ילדים במקלט מציירים את משפחתם
העבודות שלפניכם הן פרי תהליך שליווה הצוות הטיפולי במקלט, שבו התבקשו הילדים לצייר את משפחתם ללא פירוט והנחיות. הציטוטים המובאים נאמרו על ידי הילדים לגננת.
לחצו כאן לצפייה במצגת התערוכה     
ראה מידע נוסף     
 My Family": Children of the Shelter Draw their Families"
The drawings before you were made by youngsters in our Children’s Center. As part of the regular diagnostic processes, the childcare staff asked them to draw their families, giving them no specific guidelines. The accompanying captions are the children’s own words about their drawings.

Click to view presentation     
 כתבה שהתפרסמה ב-Mako לקראת אירוע ההתרמה השנתי של המקלט
כתבה שהתפרסמה ב-Mako  לקראת אירוע ההתרמה השנתי של המקלט כתבה שהתפרסמה ב-Mako  לקראת אירוע ההתרמה השנתי של המקלט "אבא לא חמוד. הוא כל היום רוצה להרביץ לי"
בסוף החודש נציין את יום המאבק באלימות נגד נשים. תערוכה חדשה חושפת את חוויתם הקשה של ילדות וילדים שחיים במשפחות רוויות אלימות, במטרה לשים לזה סוף
לכתבה המלאה לחצו כאן     

  
 |  ראשי |  אודות העמותה  |  ידיעון העמותה  |  התנדבות במקלט  |  תרומות  |  חדשות ואירועים  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
עמותת אישה לאישה-המקלט לנשים מוכות בירושלים- www.jerusalemshelter.org.il © כל הזכויות שמורות
עמותת אשה לאשה כתובת: ת.ד 10403, ירושלים 91103
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל